Canal_in_Venice

Hakkımızda

Tarih, Sanat, Aşk, Lezzet Dolu Bir Blog

Yurt dışı tatilini tercih edenlerin, en gözde ülkelerinden biri hiç kuşkusuz İtalya. Siz de her köşesinde tarih ve sanat yatan, zengin bir mutfağa sahip, romantizmin doruklarda olduğu bir ülkeyi keşfetmek istiyorsanız mutlaka İtalya’yı görmelisiniz. İtalya’ya gitmeden önce ilk yapmanız gereken ise www.italyaucakbileti.com’u ziyaret etmek. Çünkü blog’ta; İtalya hakkında merak ettiğiniz, orada ne yapmanız, nereleri gezip görmeniz, nerede konaklamanız gerektiği konusunda size rehberlik edecek her bilgiye ulaşabilirsiniz. Blog’ta yer verilen yazılarda; İtalya’ya, bu ülkeyi çok seven ve kültürünü yakından tanıyanların gözünden bakma şansı bulacaksınız.

Ziyaretçi sayısı giderek artan italyaucakbileti.com, her geçen gün daha zengin bir içerikle İtalya tutkunlarının karşısına çıkıyor. Blog, seyahat etmeyi, farklı kültürlerin, farklı özelliklerini tanımayı sevenlerin buluşma noktası olmayı amaçlıyor. Tamamen İtalya odaklı yazıların yer aldığı blog’ta çıkacağınız keyifli tur; İtalyan mutfağında tatmanız gereken lezzetler, mutlaka görmeniz gereken romantik İtalyan kasabaları, şehirleri hakkında size ipuçları verecek. Gidemeyecek olsanız bile; İtalya’nın havasını soluyabileceğiniz en güzel 10 İtalyan filmi ile dram ve heyecan dolu bir dünyanın büyüsüne kapılabilirsiniz. İtalya’nın en hareketli, en eğlenceli, en görülmeye değer festivallerindeki coşkuyu daha gitmeden yaşayabilirsiniz. İtalya gezisi için yapmanız gereken vize ve pasaport işlemlerini öğrenebileceğiniz; iletişim sorunu yaşamadan dolaşmanızı sağlayacak temel İtalyanca kalıpları bulacağınız adres de burası.

İtalya konusunda ülkemizde referans alınacak bir kaynak olmayı hedefleyen italyaucakbileti.com; sürekli yenilenip gelişerek sizlerle olmaya devam edecek.

Hep birlikte keyif alacağımız paylaşımlarda buluşmak üzere bizi takip etmeye devam edin…

Soggiorno felice. 🙂

Yorum Yap